Avrasya Nakliyat olarak İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde senelerdir nakliyat hizmeti vermekteyiz. Uzman nakliyat personelimiz Sultanbeyli ilçesini çok iyi bilir, ve bu da alacağınız nakliyat hizmetini doğrudan pozitif bir şekilde etkilemektedir. Hem daha verimli bir hizmet alırısınız, hem de zamandan tasarruf edersiniz. Sultanbeyli içinde taşınacak ya da Sultanbeyli’den dışarıya taşınacaksanız aramanız gereken ilk adres Avrasya Nakliyat’tır.
Eşyalarınızın ambalajlamasından tutun, tek tek aracımıza özenle taşınması tamamen uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilecek olup, tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi sigortalı bir şekilde yapılacaktır. Eşyalarınız bizler için çok kıymetli, ve inanın eşyalarınızı taşırken sanki kendi eşyalarımızı taşıyor gibi özen ve dikkat gösteriyoruz. Ücretsiz olarak sunduğumuz ekspertiz hizmeti sayesinde tüm nakliyat süreciniz daha önceden planlanmış olarak gerçekleşmektedir. Ekspertizimiz evinize gelip eşyaların durumunu kontrol eder, nasıl bir nakliyat aracı gerektiğini saptar. Gerekli durumlarda asansörlü bir nakliyat aracın gereksinim duyulup duyulmadığını teşhis eder ve buna göre planlama yapar. Nakliyat süreci ile ilgili kafanızda oluşan tüm sorularınızı ekspertiz size tek tek anlatır.
Sigortalı olarak yapacağımız bu nakliyat hizmeti sayesinde tüm eşyalarınızı koruma altına almış oluruz. Zaten bu da a sizin rahat bir şekilde herhangi bir soru işaretine gerek kalmadan taşınacağınız anlamına gelir. Sultanbeyli ilçesinde taşınan tüm müşterilerimiz bir sonraki taşınma ihtiyaçlarında bizleri tekrar aramaya karar verir. Nede mi? Çok basit: çünkü bizden aldıkları hizmetten o kadar memnun kalırlar ki, hiç tereddüt etmeden tekrar bizi aramayı seçerler.