Şehirler Arası Taşımacılıkta bir numara olan AVRASYA Nakliyatla güvenli, konforlu ve sorunsuz bir taşınma tecrübesi yaşayacaksınız. Siz değerli müşterilerimizin istedikleri her noktaya, Türkiye’nin dört bir yanına hizmet sağlıyoruz.

Her yol ve hava durumuna uygun araçlarımız ile %100 hasarsız işlem için ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlıyoruz. Bu hizmette eksperlerimiz iki şehir arası uzaklığı da hesaba katarak eşyaların en güvenilir bir şekilde yeni yuvanıza ulaşması için çalışmalarını yapıyorlar. Özellikle mobilya, koltuk takımı, yatak odası takımı ve mutfak gereçleri gibi çabuk hasar görebilen eşyalarınız AVRASYA Nakliyat olarak sigortalanarak özel ambalajlama teknikleriyle hazırlanıyorlar. İstediğiniz adrese ulaştırılan eşyalarınızın taşınma işlemini de gerçekleştiren nitelikli kadromuz tek tek montajlama işlemini de yapıyorlar.

Araçlarımız çeşitli büyüklükte evlerin tüm eşyalarını taşıyabilecek farklı kapasitelerde olduklarından dolayı sizi rahat ettirecek tercihi firmamız olarak yapmaktayız. En kısa sürede, en güvenli ve en ekonomik şekilde taşınmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.