AVRASYA Nakliyat olarak Türkiye’de ki nakliyat şirketleri arasında en iyilerde olmanın kolay olmadığı bir çağda Kurumsal Nakliyatta da en önde gelen firmalar arasındayız. Bunun en büyük nedeni; kurumsal yapılara verdiğimiz değerdir.

Kamu ya da özel bir kuruluşsunuz ve taşımacılık hizmeti almak istiyorsunuz fakat taşınacak eşyaların kötü amaçları olan insanların eline geçmesinden endişeleniyorsunuz.

Taşınması gereken tüm evrakların, dosyaların, kurum ve kuruluşa ait belgelerin, teknolojik aletlerin özenle korunarak ulaştırılması AVRASYA Nakliyat olarak bizim yegane görevimiz. Bu yüzden de size ücretsiz ekspertiz uygulaması sunuyor ve kuruluşunuzdaki taşınacak en değersiz sayılabilecek bir parçayı bile son derece önemseyerek bir plan geliştiriyoruz. Sonrasında özel güvenlik tedbirleri alarak eşyalarınızı ambalajlıyor, istediğiniz yere ulaşımını sağlıyoruz.

Bu değer sayesinde bugüne dek %100 memnuniyet garantili işler yaptık. Eğer sizde Kurumsal Taşımacılık hizmeti almak ve bu hizmeti ücretsiz ekspertiz, paketleme ve montajlama ile birlikte almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.