Türkiye’nin herhangi bir yerinde düzenlenen bir fuarda görevlisiniz, taşınması gereken eşya ve malzeme sayısı oldukça fazla, üstelik gidiş-geliş hizmetinden dolayı cep yakmasını da istemiyorsunuz. O zaman size en iyi gelecek firmanın web sitesindesiniz.

Gerçekleşecek olan bir fuar, seminer, konferans, sempozyum vb. önemli bir organizasyona katılım sağlayacaksanız sizin her türden eşyalarınızı (stant, pano, masa, sandalye vs.) istediğiniz yerden alarak güvenli ve hasarsız bir şekilde teslim ediyoruz.

Biliyoruz ki bu tür organizasyonlarda zaman en dikkat edilmesi gereken noktadır. Çoğu katılımcı zamanında oraya ulaşabilmek, sorunsuz ve güzel bir şekilde stantını kurup katılımcılarıyla buluşmak ister. Biz AVRASYA Nakliyat olarak bu konuda da elimizden gelenin fazlasını yapmayı her zaman hedefliyoruz. Ücretsiz ekspertiz hizmetin sonrası belirlenen plan dahilinde eşyalarınızı organizasyona tam zamanında yetiştiriyor ve isteğinize göre stant kurulumunda da yanınızda oluyoruz. Üstelik nasıl geri döneceğiz diye düşünmenize de gerek yok AVRASYA Nakliyat yine toparlama işlemini yaptıktan sonra istediğiniz noktaya ulaştırıyor. Detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.