Sektörün en önemli isimlerinden olan AVRASYA Nakliyat olarak; ev, ofis, fuar, kurumsal, şehir içi-şehirler arası, parça eşya taşımacılığının yanı sıra Tekstil Taşımacılığında da en nitelikli firma olma şerefini siz değerli müşterilerimize borçluyuz.

Basit ve sorunsuz görünen Tekstil Taşımacılığı, aslında en titizlik gerektiren taşımacılıklardan biridir çünkü özel iş ekipmanlarına, sabır ve özveriye sahip olunmasına gerekir.

Firmamız olarak her türlü alanda olduğu gibi Tekstil Taşımacılığı alanında da ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Sizin için özel olarak görevlendirilmiş olan eksperlerimiz; taşınacak eşyalarınızı belirlemek, bunlara uygun paketleme ve ambalajlama işlemi yapabilmek için incelemelerde bulunduktan sonra size en uygun ve ekonomik ücretlendirmede de bulunuyor. Özel ekspertiz hizmeti sonrası sizin belirlediğiniz gün ve saatte tecrübeli kadromuz eşyalarınızı ekspertiz raporuna tabii kalarak paketliyor ve Türkiye’de istediğiniz her noktaya güvenle ulaştırılıyor. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.