Bazen bir banka olarak yeni ve daha büyük bir şubeye taşınmanız gerekebilir, ya da farklı nedenlerden dolyaı taşınma ihtiyacı duyabilirisiniz. Büyük şubelerden tutun, tek katlı banka şubelerini de en verimli şekilde taşıyoruz. AVRASYA Nakliyat olarak tüm banka taşımacılık işlemleriniz için uğrayabileceğiniz, ve taşınma konusunda destek alabileceğiniz bi firma olduğumuzu belirtmek isteriz.
Banka Taşımacılığı konusundaki tecrübemiz ile size en az zaman kaybı yaratacak şekilde taşıyoruz. Böylelikle ticari çıkarınızı koruyarak iş kaybınızı minimalize ediyor, müşterilerinizin memnuniyetinin devamlılığını sağlıyoruz. Bütün büyük bankaların taşınma süreçlerinde bulunmuş bir firma oalrak, AVRASYA nakliyat, her daim sizlerin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda Banka Taşımacılığı işlemlerini sürdürüyor. Banka Taşımacılığı ile ililgl sorularınızı bizimle iletişime geçerek giderebilir, en doğru adresten en doğru bilgileri almış olursunuz.
Firmamız olarak her türlü alanda olduğu gibi Banka Taşımacılığı alanında da ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Sizin için özel olarak görevlendirilmiş olan eksperlerimiz; taşınacak eşyalarınızı belirlemek, bunlara uygun paketleme ve ambalajlama işlemi yapabilmek için incelemelerde bulunduktan sonra size en uygun ve ekonomik ücretlendirmede de bulunuyor. Özel ekspertiz hizmeti sonrası sizin belirlediğiniz gün ve saatte tecrübeli kadromuz eşyalarınızı ekspertiz raporuna tabii kalarak paketliyor ve Türkiye’de istediğiniz her noktaya güvenle ulaştırılıyor. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.