Nakliyat süreçleri arasında en büyük tecrübe ve dikkati gerektiren Antika Taşımacılığıdır, eşya taşıma türlerinin içinde en çok özen ve profesyonellik isteyen taşıma yöntemidir. Sahipleri için oldukça paha biçilemez olan antikaların taşınmasında işini iyi bilen, tecrübeli ve profesyonel bir nakliyat firması tarafınan yapılmalıdır. Böylelikle, taşıma işlemi sırasında oluşabilecek herhangi bir negatif sürprizden de kurtulmuş olursunuz.

Tüm antika parçalar özel ambalajlama malzemeleri ile yapılmalıdır. Tüm eşyalarda olduğu gibi antika taşımacılığı’nda da tüm olasılıklar hesaplanmalı ve gerekli tüm önlemler alınmalıdır. Ayrıca önemli noktalardan biri ise Antika eşyalar herhangi bir kamyona özensizce yüklenirse kamyonun iç aksamı gereği yüksek olasılıkla zarar görecektir. Kamyonun içinde düzenlemeler yapılmasından özel malzemelerle taşınmasına kadar her ayrıntıya dikkat edilmelidir.
Firmamız olarak her türlü alanda olduğu gibi Antika Taşımacılığı alanında da ücretsiz ekspertiz hizmeti sunuyoruz. Sizin için özel olarak görevlendirilmiş olan eksperlerimiz; taşınacak eşyalarınızı belirlemek, bunlara uygun paketleme ve ambalajlama işlemi yapabilmek için incelemelerde bulunduktan sonra size en uygun ve ekonomik ücretlendirmede de bulunuyor. Özel ekspertiz hizmeti sonrası sizin belirlediğiniz gün ve saatte tecrübeli kadromuz eşyalarınızı ekspertiz raporuna tabii kalarak paketliyor ve Türkiye’de istediğiniz her noktaya güvenle ulaştırılıyor. Bu konu hakkında daha fazla bilgi almak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.