Kadıköy eşya taşıma işinde uzman olan ve bu ilçe sakinleri için talep edilen sistemde nakliyat çözümleri sunan nakliyat firmamız, her daim sizlerin talep ve isteklerini baz aldığı, kaliteli taşınma ekipmanları ile her daim sizlere kaliteli taşınma hizmeti sunmayı garanti ediyoruz.
Avrasya Nakliyat Kadıköy Evden Eve Nakliyat olarak, uzun yıllar taşımacılık alanında hizmet vermenin tecrübesi ve bir çok alanda verdiği geniş hizmet yelpazesi ile evden eve nakliyatta isim yapmış bir firmadır. Nakliyat sektörünün her alanında faaliyet gösteren Ak Nakliyat taşımacılığı teknolojik hale dönüştürerek sizleri uzun süren, külfetli yorucu taşınma süreçlerinden kurtarıyor ve taşınmayı güvenli ve konforlu hale getiriyor. Evden eve nakliyat alanında İstanbul’un her ilçesine taşınan tüm eşyalarınız gerçek değerlerinde sigorta kapsamına alınarak, son derece hızlı, güvenilir ve çok uygun fiyatlarla adreslerine ulaştırılmaktadır. Kadıköy Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınız tarafımızdan sağlanan ekspertiz sayesinde tespit edilir ve taşınacağı yer göz önünde bulundurularak asansörlü nakliyat işlemi gerçekleştirilir. Böylece eşyalarınızın bina içerisinde çizilme, kırılma ya da herhangi bir zarar görme riski ortadan kalkar.
Başta Kadıköy olmak üzere İstanbul’un her ilçesine, profesyonel kadromuz ve planlı iş anlayışımızla ve Avrasya Nakliyat marka değerinin verdiği güvenceyle evden eve nakliyatta, isterseniz tamamını isterseniz de parça olarak eşyalarınızı Kadıköy den Kadıköya ya da Kadıköy den İstanbul’un diğer 39 ilçesinin tamamına nakliyesini gerçekleştiriyoruz. Tümü sigortalanmış olarak, gerekli söküm ve ambalajlama yapılır, hızlı ve planlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir. İstanbul halkının taşımacılık alanında birinci tercihi olan Avrasya Nakliyat sizlere mükemmel bir hizmet sunmak için 7/24 çalışmaktadır. Avrasya Nakliyat Kadıköy Evden Eve Nakliyat ile görüşmeden taşınmaya karar vermeyin. Avrasya Nakliyat sizlere en iyi fiyat ve en konforlu taşınma hizmetinin garantisini vermektedir.