Kartal evden eve nakliyat olarak, başta Kartal olmak üzere İstanbul’un her ilçesine, işinde uzman ekibimiz ve profesyonel iş anlayışımızla ve Avrasya Nakliyat marka değerinin verdiği güvenceyle ister ofis isterseniz evden eve nakliyat, isterseniz de parça eşya taşıma olsun, her alanda hizmet vermekteyiz. Tamamı sigortalanmış olarak eşyalarınızın gerekli söküm ve ambalajlanması yapılır, hızlı ve planlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilir. İstanbul’un nakliye sektöründe öncelikli tercihi olan Avrasya Nakliyat sizlere marka değerine yakışır bir taşınma hizmeti sunuyor. İletişim numaralarımızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz…
Kartal asansörlü eşya taşıma sistemimiz ile en kolay sistemde balkon yada cam’dan eşya transferi yaparak, yaklaşık 1 saatlik zaman diliminde tüm ev eşyalarınızı boşaltma ve nakliyat aracına yerleştirme işlemi yapıyoruz. Bu sayede tüm eşyalarınızı güvence altına alarak, sorunsuz şekilde %100 güvenilir sistem olan asansörlü nakliye sistemi sayesinde ev eşyalarınızın nakliyat aracı ile buluşma işlemini sağlıyoruz. 
Kartal nakliyat hizmetini en profesyonel şekilde sunan firmamız sizlere gönül rahatlığı içerisinde alacağınız taşınma hizmetleri vermektedir. Nakliyat ihtiyaçlarınızda tek yapmanız gereken firmamız ile irtibata geçerek, Kartal adresinizin çıkış adres konumu ve teslimat adresinizi baz alarak hemen taşınma planlaması yapan uzman ekibimiz sizlere en hızlı sistemde taşınma olanağını en güvenilir  şekilde sunacaktır. 
Eşyalarınızı en sağlıklı şekilde paketleyen personel kadromuz, dış etkenlere karşın tüm eşyalarınızın bağlantısını keserek, teslimat adresinde isimlendirmesi yapılan tüm eşyalarınızı ilgili odasında konumlandırmaktadır. Sizlerde bu denli titiz ve profesyonel Kartal evden eve nakliyat hizmetleri sunan nakliyat firmamız aracılığında hizmet almak için hemen bizimle irtibata geçiniz.